Połączenie Compensy Dystrybucja i Capitol 

 

W wyniku analizy sytuacji na polskim rynku ubezpieczeniowym, Zarządy Spółek podjęły decyzję o połączeniu spółek dystrybucyjnych Compensa Dystrybucja i Capitol należących do grupy Vienna Insurance Group.

 

Fuzja nastąpi w październiku 2018 roku po dokonaniu zmian w KRS. Połączona spółka będzie funkcjonować pod marką Compensa Dystrybucja i skoncentruje się na sprzedaży indywidualnych produktów ochronnych i kapitałowych ze składką regularną, produktów ze składką jednorazową, produktów grupowych na rzecz Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. VIG i Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. VIG oraz produktów zdrowotnych, majątkowych i komunikacyjnych na rzecz Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. VIG i Inter Risk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. VIG, zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami Klientów.

 

W wyniku fuzji spółka zbuduje podmiot z większą liczbą doradców finansowych zorientowanych na klienta i posiadających szeroką wiedzę produktową, którzy  sprostają dynamicznie rozwijającej się konkurencji na rynku ubezpieczeniowym przy jednoczesnym dbaniu o potrzeby klienta.

Plan połączenia spółek

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa
tel. +48 22 501 61 00

Member of:


 

Szanowni Państwo, informujemy, że serwis internetowy Compensa Dystrybucja wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Użytkownikowi korzystanie z jego zasobów. Polityka Cookie.

Dziennik Ustaw